Erenköy Regal Servisi

Regal Servisi, Kartal ilçesinde bir ilçe olmadan önce Arçelik, Regal, Altus servisi hizmet vermekteydi. Beyaz eşyalar, Kartal Regal Servisi klimalar ve kombiler için 7/24 ulaşım hizmeti ve açık servis sicil memuru temin edebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, kombi ve klima gibi ürünleriniz için tamir, bakım ve kurulum hizmetlerine ek olarak, İstanbul içi taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Her gün onlarca müşteri yaptığınız gibi bizi arayabilir ve teknik çalışmanızı kolayca yapabilirsiniz. Ve 1 yıllık garantimiz altında.

Kartal Regal Servis Telefonları;

Merkez: 0216 469 34 35

Acil Çağrı: 0532 789 75 07

Beyaz eşya, genç insanların hayatlarını kolaylaştırmasına yardımcı olan teknolojidir. İnsanların saatlerini vererek yaptıkları şeyler, beyaz eşya sayesinde herhangi bir zorlukla karşılaşmadan sadece bir tuşa basılarak yapılır. Dahası, çalışan kadınlar bu sayıya kendilerine daha fazla zaman ayırabilir. Ev kadınları her gün ev işleriyle meşgul olduğundan, Kartal Regal Servisi beyaz eşyalar kurtarıcı oldular. Beyaz eşya, geçtiğimiz yıllarda büyük bir gelişme göstermiştir. Yirmi yıl önce bir çamaşır makinesi ile bugün satılan çamaşır makineleri arasında görünüm ve fonksiyon açısından büyük bir fark var. Bu gelişme nedeniyle fiyatlar da aynı yönde artmıştır.

Kartal Regal Servisi

Beyaz eşya fiyatları çok pahalı olsa da, kullanıcılar uygun şekilde kullandıkları beyaz eşyayı da kullanmalıdır. Makinelerinde en ufak bir sorun görürlerse, servisi aramalıdırlar. Örneğin, çamaşır makinesi su döküyorsa, suyun büyük alanlara yayılmasını önlemek için etrafına bir havlu koyun ve daha sonra makineyi kullanmaya devam edin. Hizmet sıcak değildir çünkü insanlar genellikle servisin çok fazla ücret alacağından korkarlar. Ancak, çok uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet veren Kartal Regal Servisi, bu konuda tüm vatandaşlara yardımcı olabilir. Her zaman tercih edilen bir hizmettir çünkü müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutar. Kartal Regal Servisi Ayrıca yedek parça garantisi. Ümraniye’de yaşayan herkes bu servisten hizmet talep edebilir.

Bir cevap yazın