Erenköy Regal Servisi

Regal, mutfak sistemleri, banyo sistemleri ve ankastre çözümleri ile dünyada lider kabul edilen bir markadır. Regal Servis Göztepe 1911 senesinde Türkiye’de kurulan ve son teknoloji ile modern tasarımları birleştiren Göztepe Regal Servisi Regal, günümüzde Türkiye’de de en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Regal Servis Göztepe

Göztepe’de Güvenilir Regal Servisi  Regal marka beyaz eşyalarınız, banyo sistemleriniz veya mutfak ankastreleriniz için teknik servis desteğine ihtiyacınız varsa, bize hemen ulaşabilirsiniz. Böylece, sunduğumuz Göztepe Regal servisi ile sorunlarınıza yerinde ve kesin çözümler getirebiliriz.

Markayı iyi bilen, yıllardır tecrübe edinmiş ve teknik anlamda üstün donanıma sahip ekibimize, her türlü montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için güvenebilirsiniz. Uzun süredir özel teknik servis desteği sağlayan ve müşterilerin memnuniyetini kazanan ekibimiz, daima kalıcı ve radikal çözümler üretmektedir. Regal Servis Göztepe Bizi arayarak ihtiyacınızı kısaca belirtirseniz, teknik servis ekibimiz konuyu inceleyecek ve sizin için alternatif çözümler hazırlayacaktır. Anlaşılan çözüm yoluna göre, dilediğiniz tarih ve saatte beyaz eşyalarınız yerinde onarılacak veya kurulacaktır,

Göztepe Regal Servisi 

Üstün Hizmet ve Uygun Ücret  Müşterilerine değer veren ve her zaman üstün hizmet sağlamak için yenilenen kadromuz. Ücretlendirme konusunda da müşterilerini düşünmektedir. Sektör koşullarına uygun ve ekonomik ücretler sunmaktadır.

Ücretlendirme, tamir edilecek beyaz eşyaya ve değiştirilmesi gereken parçalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Beyaz eşyaların tamiri için sadece orijinal parçalar kullanan ekibimiz, bu konuda da garanti vermektedir. Orijinal parçalar da maliyette farklılığa neden olabilmektedir. Göztepe Regal Servisi Eğer ücretlendirme konusunda detaylı bilgi almak. Veya hemen arıza kaydı oluşturmak isterseniz, Regal servis Göztepe çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Günün her saati sizin için açık olan çağrı merkezimize, dilerseniz daha önce almış olduğunuz hizmetle ilgili olarak da ulaşabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz tüm görüşleriniz detaylı olarak incelenecektir ve ekibimizi daha iyiye götürmek için kullanılacaktır.

 

Bir cevap yazın