Ümraniye Regal Servisi

,Tecrübeli teknik servisimiz geçmişten gelen deneyimleri sayesinde. Ümraniye Regal Servisi Regal ürün kalitesini teknik servis hizmeti sayesinde kullanıcılarına daha iyi benimsenmektedir. Kaliteden ödün vermeden hizmet üreten Regal Servis Ümraniye genelinde çevreye duyarlı bir hizmet anlayışı sergilemektedir. Firmamız iş ve işçi sağlığını iş güvenliğini ön planda tutmanın yanında müşteri haklarına saygılı kaliteli hizmetler üretmektedir.

Regal Servis Ümraniye

Modern Ve Yenilikçi Regal Servisi Firmamız Ümraniye genelini kapsayacak şekilde Regal beyaz eşya ve buzdolabı kullanıcılarına modern yapıda teknik destek sağlamaktadır. Firmamızın bel kemiği olan müşteri hizmetleri müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi çalışanları. Regal ürünleri hakkında tam donanımlı bilgiye sahiptirler. Regal ürün kullanıcılarına müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişim kurarak kullanıcı seviyesi bilgilendirme yapmaktayız. Regal Servis Ümraniye Bu sayede bilinçli tüketici artırımı yapılarak Regal ürünlerden daha uzun süre hizmet alımı sağlanmaktadır.

Regal Servis Ümraniye
Regal Servis Ümraniye

Arıza oranı düşük kullanım ömrü yüksek. Regal beyaz eşya ve buzdolapları kullanıcıların.  Teknik bilgi almaları ile bilinçli kullanılmakta ve en yüksek performans da çalışmaları sağlanmaktadır. Bu uygulamamız teknik servisimizin ve genel olarak firmamızın yenilikçi yüzünü müşterilerimize en iyi şekilde göstermektedir.

Ümraniye Regal Servisi

Uzman Ekip Kaliteli Regal Servisi Regal buzdolabı ve bütün beyaz eşya gruplarına satın alma öncesinde.  Sonrasında en hızlı teknik servis desteği sağlamaktayız. Mühendis seviyesindeki teknik elemanlarımız bakım, onarım, yedek parça değişimi, söküm ve montaj işlemlerinde en modern teknik aletleri kullanarak hızlı çözümler ortaya koymaktadır. Ürünleri Regal mağazalarından alan müşterilerin ev ve iş yerlerine beyaz eşyalar Ümraniye Regal Servisi aracılığı ile teslimatları yapılmaktadır.

Teslimat aşamasında beyaz eşyalar müşteri onayı ile kurulumu en iyi şekilde yapıldıktan sonra.  Regal Servisi Kullanıcı seviyesi ürün bilgilendirmesi firmamızın teknik personelleri tarafından yapılmaktadır.  Müşterilerin satın aldıkları ürün haricinde ev ve iş yerlerinde bulunan Regal marka bütün ürünler hakkında akıllarına takılan sorular zaman merhumu gözetmeksizin cevaplamaktadır.

Bir cevap yazın