Üsküdar Regal

Değerli tüketicilerimiz Sizlere Üsküdar Regal Servisi için bu önemli yerli markası ile ilgili teknik servis aradığınız takdirde firmamızı kesinlikle güvenerek evinize çağırabilirsiniz. En önemlisi bu markanın Türkiye’de en önde gelen Vestel markasının yan ürünü olduğunu bilmenizde fayda var. Bu bağlamda Sizler Eğer bir Regal ile alakalı tamir desteği almak istiyor ve bu ürünlerinize statik veya mekanik parçaları ile ilgili sorunlar ve tedarik problemleri yaşıyorsanız Bizlerde bu konuda sorunsuz bir şekilde destek sunarız.

Üsküdar Regal Servisi
Üsküdar Regal Servisi

Üsküdar Regal Servisi Merkezi

Uzmanlığımız öngördüğümüz takdirde evinizde tamir edilebilecek kadar bilgi birikimine sahiptir. Üsküdar Regal Servisi Ürünlerinizi evinizde tamir ediyoruz asla atölyemize alma gibi bir durum olmuyor. Aynı gün içinde bu sorunlar çözülebilir ve sıkıntıları tekrar yaşanmaması için genel kontrolleri evinizde yapabiliriz. Çalışma gerçekleştirdiğimiz ürünlerin bir daha problem çıkarmaması için orijinal yedek parça kullanıyoruz. Sanayi yedek parçalar kullanmıyor ve uyumlu parçaları kesinlikle kullanıyoruz Eğer bir üründe yan sanayisi mecburen kullanılacak durumdaysa yani ürünün markası Türkiye distribütörü değilse artık o marka Türkiye’de kalmadıysa veya kapandıysa Bu bağlamda sizlere alternatif daha iyi markaların yedek parçalarını kullanıyoruz Ama bunun ön onayını sizden almadan yapmıyoruz.

Regal Servis Üsküdar

Bizleri arayan tüm müşterilerimize teknik desteklerimiz Sadece 50 TL olarak sınırlandırılmıştır. Regal Servis Üsküdar İstanbul’un hangi bölgesi olursa olsun Anadolu Yakası için bütün servis ücretlerimiz 50 TL’dir değişecek parça ekstra olarak yapılacak işçilik müşterilerimize kesinlikle bilgi verilerek müdahale edilir asla kafamıza göre iş yapmıyor isteklerinizi yerinde gideriyoruz.

Regal Üsküdar

Teknik servisi ihtiyacı olan müşterilerimiz bizleri istediği zaman arayabilir. Örnek vermek gerekirse İstanbul’da Ataşehir bölgesinde bir tamir edilmesi gereken buzdolabı olduğunu varsayalım. Regal Servisi Bizler Üsküdar’dan Ataşehir’e çok kısa bir zamanda gele biliyoruz hiçbir şekilde müşterilerimizi bekle etmiyor Extra fiyat yansıtmıyoruz. Zaten Üsküdar için Bulgurlu Libadiye Kuzguncuk Hatta Beykoz bölgesine kadar olan bütün konuların tamamına hizmetler sunuyoruz. Çalışmalarımızda 1 sene garanti ve orjinal yedek parça kullandığımızı söylemiştim.

Regal Üsküdar Servis

Uzmanlığımız beyaz eşya ile kısıtlı elektronikten anlamıyoruz zaten bakmak da istemiyoruz. Biliyorsunuz elektronik ürünler biraz daha kullan at ürünlerdir bir televizyonun tahinli değiştirmek tamamını değiştirmek de aynı fiyat o açıdan yeni teknolojilere ayak uydurmak için eğer 3 yılda bir bozulan bir buzdolabı varsa bunu tamir etmek mantıklı. Ama eğer bir televizyon 4 yıl sonra bozulduysa bunun Panelini değiştirmek derse aynı fiyata Daha güncel daha hızlı yazılımı, Daha yeni bir televizyon almanız çok daha mantıklıdır. Üsküdar Regal Servisi için etkili yardımlar ve onarımlar sunarız.

Üsküdar Regal

Değerli tüketicilerimiz Biz Üsküdar dayız Evet bu konumda olan bütün Regal beyaz eşyaların tamir hizmetini sunuyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında çamaşır makinesinden buzdolabına buzdolabından bulaşık makinesine ev aletlerinin tamamına sadece elektronik hariç tamir desteği sunabiliriz.  Şimdi sizlere aşağıda listede oluşturduğumuz baktığımız ürünlerin tam listesini sunmuş olacağız Eğer Bu listede bulunmayan ürününüz arızalanırsa lütfen bizleri aramayın.

Hizmetlerimiz Üsküdar İçin
  • Üsküdar bölgesi için çamaşır makinesi tamir desteği.
  • Üsküdar Regal buzdolabı tamiri hizmeti.
  • Üsküdar Regal çamaşır makinesi bakım desteği.
  • Üsküdar Regal bulaşık makinesi onarım ve tamir desteği.
  • Üsküdar Regal bulaşık makinesi bakım hizmeti.
  • Regal beyaz eşya servisi Üsküdar
Üsküdar Regal Tamiri

Çalışmalarımıza tam 1 sene Garanti veriyoruz yukarıda bahsettiğimiz gibi sizlerin ürünlerine destek sunmak bizi mutlu ediyor. Yaptığımız iş çok basit biz tamir ediyoruz onarımı yapıyoruz bakım gerekiyorsa bakım hizmetini gerçekleştiriyoruz ve Üsküdar konumundaki müşterilerimize hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde aktarıyoruz. Üsküdar Regal Servisi İçin genellikle bizleri 0216 542 0 23 numaralı, Çağrı merkezimizden arayabilirsiniz. Hatta 0532 789 75 07 numaralı cep telefonundan ustamıza direk irtibata geçebilir problemleriniz varsa bunlar açısından bilgi edinebilir ve istediğin zaman arayıp sorunlarınızla alakalı sorular sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın